Aleyna Tilki-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Aleyna TİLKİ

Aleyna Tilki; Trabzonlu bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak 2000 yılında Konya’da doğdu. Şöhretini Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmasıyla kazandı. Ağustos 2016’da Aranjör Emrah Karaduman’ın “Cevapsız Çınlama” adlı single’ında vokal olarak yer aldı. Single’ın YouTube’da yayınlanan klibi 2 ay içerisinde 250 milyon’un üzerinde izlendi.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

aleyna tilki menajeri kim,kimdir, aleyna tilki iletişim adresi nedir, aleyna tilki konser fiyatı nedir bütçesi ve kaşesi nedir, aleyna tilki menajerlik şirketi ve firması, aleyna tilki organizasyon firması ve şirketi, aleyna tilki organizasyon fiyatı ,aleyna tilki sahne fiyatı ve kaşesi , aleyna tilki’nin yeni menajeri kim, aleyna tilki’nin yeni klibi ve şarkısı ,aleyna tilki resmi web sitesi ve sayfası, aleyna tilki resmi sayfası ve resmi sitesi, aleyna tilki menajer numarası, aleyna tilki’nin menajeri,kim,kimdir, aleyna tilki instagram hesabı, aleyna tilki resmi internet sitesi, aleyna tilki’nin resmi sitesi, aleyna tilki resmi sayfası, aleyna tilki yetkili menajeri,kim,kimdir, aleyna tilki’nin menajerinin telefon numarası nedir, aleyna tilki instagram hesabı, aleyna tilki organizatörü, aleyna tilki irtibat no, aleyna tilki yapım firması, aleyna tilki yeni albümü, aleyna tilki biyografisi, aleyna tilki nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: