athena-grubu-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

ATHENA GRUBU

1987 de Hakan ve Gökhan Özoğuz kardeşlerin kurduğu bir gruptur. 2002 yılı başında Canay Cengen ve Doğaç Titiz Athena kadrosuna dahil oldular. Yıllar geçtikçe grup değerini artırmayı bildi. O ses Türkiye ile tanınan Gökhan ve hakan özoğuz kardeşler herkesin sevdiği bir grup haline geldiler.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

athena grubu menajeri kim, athena grubu menajeri kimdir, athena grubu iletişim adresi nedir, athena grubu konser fiyatı nedir, athena grubu konser bütçesi ve kaşesi nedir, athena grubu menajerlik şirketi ve firması, athena grubu organizasyon firması ve şirketi, athena grubu organizasyon fiyatı nedir , athena grubu sahne fiyatı ve kaşesi , athena grubu’nun yeni menajeri kim, athena grubu’nun yeni klibi ve şarkısı ,athena grubu resmi web sitesi ve sayfası, athena grubu resmi sayfası,athena grubu resmi sitesi, athena grubu menajer numarası, athena grubu’nun menajeri kim, athena grubu’nun menajeri kimdir, athena grubu instagram hesabı, athena grubu resmi internet sitesi ve adresi, athena grubu’nun resmi sitesi, athena grubu resmi sayfası, athena grubu yetkili menajeri kim,athena grubu yetkili menajeri kimdir, athena grubu’nun menajerinin telefon numarası nedir, athena grubu instagram hesabı, athena grubu’nun organizatörü, athena grubu irtibat numarası, athena grubu yapım firması, athena grubu yeni albümü, athena grubu biyografisi, athena grubu nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: