Bendeniz Menajeri

BENDENİZ

Tam adı Deniz Çelik olan Bendeniz 1973 İsviçre doğumludur. 1993 yılında ilk albümünü çıkardı. Türk pop müziğinin ilk yükseliş yıllarında piyasaya çıktığı için inanılmaz bir yükseliş yakalamıştır.Bundan sonra peşpeşe çıkardığı albümler ile sanat camiasındaki yerini korumuştur.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

bendeniz menajeri kim, bendeniz menajeri kimdir, bendeniz iletişim adresi nedir, bendeniz konser fiyatı nedir bütçesi ve kaşesi nedir, bendeniz menajerlik şirketi ve firması, bendeniz organizasyon firması ve şirketi, bendeniz organizasyon fiyatı ,bendeniz sahne fiyatı ve kaşesi , bendeniz’in yeni menajeri kim, bendeniz’in yeni klibi ve şarkısı ,bendeniz resmi web sitesi ve sayfası, bendeniz resmi sayfası ve resmi sitesi, bendeniz menajer numarası, bendeniz’in menajeri kim, bendeniz’in menajeri kimdir, bendeniz instagram hesabı, bendeniz resmi internet sitesi, bendeniz’in resmi sitesi, bendeniz resmi sayfası, bendeniz yetkili menajeri kim, bendeniz yetkili menajeri kimdir, bendeniz’in menajerinin telefon numarası nedir ,bendeniz instagram hesabı, bendeniz organizatörü, bendeniz irtibat no, bendeniz yapım firması, bendeniz yeni albümü, bendeniz biyografisi, bendeniz nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: