Betül Demir Menajeri,Betül Demir menajeri kim,betül demir resmi web sitesi,betül demir sayfası,

Betül DEMİR

Aslen Çankırı lı bir babanın kızı olan Betül Demir İstanbul’da doğmuştur. “Müjdat Gezen Sanat Merkezi” mezunudur. 2006 yılında ilk albümü “Ayrılığın El Kitabı” ile büyük başarı sağladı. 2007 yılında çıkardığı Sezen Aksu şarkısı “Dokunmak İstiyorum” şarkısı ile de başarısını devam ettirdi. 2008 Yılında çıkardığı güzel bira albüm ile de tamamem tanınmıştır.Bu albümdeki “Bütün Gece” şarkısı listelere girmeyi başarmıştır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

betül demir menajeri kim, betül demir menajeri kimdir, betül demir iletişim adresi nedir, betül demir konser fiyatı nedir bütçesi ve kaşesi nedir, betül demir menajerlik şirketi ve firması, betül demir organizasyon firması ve şirketi, betül demir organizasyon fiyatı ,betül demir sahne fiyatı ve kaşesi , betül demir’in yeni menajeri kim, betül demir’in yeni klibi ve şarkısı ,betül demir resmi web sitesi ve sayfası, betül demir resmi sayfası ve resmi sitesi, betül demir menajer numarası, betül demir’in menajeri kim, betül demir’in menajeri kimdir, betül demir instagram hesabı, betül demir resmi internet sitesi, betül demir’in resmi sitesi, betül demir resmi sayfası, betül demir yetkili menajeri kim, betül demir yetkili menajeri kimdir, betül demir’in menajerinin telefon numarası nedir ,betül demir instagram hesabı, betül demir organizatörü, betül demir irtibat no, betül demir yapım firması, betül demir yeni albümü, betül demir biyografisi, betül demir nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: