Bora Öztoprak-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Bora ÖZTOPRAK

1973 te İstanbul da doğdu. Profesyonel müzik hayatına 1989 yılında başladı. O günden beri devamlı sahne çalışmalarını sürdüren Bora Öztoprak 1995 yılında ilk albümünü piyasaya çıkardı. “Sıra Bize de Gelecek” isimli albümle çok büyük bir çıkış yakaladı. 2007 yılında piyasaya sunduğu son albümünde yer alan “Ölmek var dönmek yok” adlı şarkısı büyük ivme yaptı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.


bora öztoprak menajeri kim,kimdir, bora öztoprak iletişim adresi nedir, bora öztoprak konser fiyatı nedir bütçesi ve kaşesi nedir, bora öztoprak menajerlik şirketi,firması, bora öztoprak organizasyon firması ,şirketi,bora öztoprak organizasyon fiyatı ,bora öztoprak sahne fiyatı ve kaşesi , bora öztoprak’ın yeni menajeri kim, bora öztoprak’ın yeni klibi ve şarkısı ,bora öztoprak resmi web sitesi ve sayfası,bora öztoprak resmi sayfası ve resmi sitesi, bora öztoprak menajer numarası,bora öztoprak’ın menajeri,kim,kimdir,bora öztoprak instagram hesabı, bora öztoprak resmi internet sitesi,bora öztoprak’ın resmi sitesi,bora öztoprak resmi sayfası,bora öztoprak yetkili menajeri,kim,kimdir,bora öztoprak’ın menajerinin telefon numarası nedir ,bora öztoprak instagram hesabı,bora öztoprak organizatörü, bora öztoprak irtibat no, bora öztoprak yapım firması,bora öztoprak yeni albümü,bora öztoprak biyografisi,bora öztoprak nereli,

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: