Elif turan-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Elif TURAN

Elif TURAN; 5 yaşında piyano çalmaya başladı. Çok iyi derecede Keman ustası olan Elif Turan “İzmir Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü”‘nden mezun olduktan sonra “İstanbul Bilgi Üniversitesi Jazz Major Performance bölümünü” ü bitirmiştir. İlk çıkış şarkısı “Büyüt İstersen” ile iyi bir çıkış yakalamıştır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

elif turan menajeri kim, elif turan menajeri kimdir, elif turan iletişim adresi nedir, elif turan konser fiyatı nedir, elif turan konser bütçesi ve kaşesi nedir, elif turan menajerlik şirketi, elif turan menajerlik firması, elif turan organizasyon firması , elif turan organizasyon şirketi, elif turan organizasyon fiyatı, elif turan sahne fiyatı ve kaşesi , elif turan’ın yeni menajeri kim, elif turan’ın yeni klibi ve şarkısı, elif turan resmi web sitesi ve sayfası, elif turan resmi sayfası ve resmi sitesi, elif turan menajer numarası, elif turan’ın menajeri kim, elif turan’ın menajeri kimdir, elif turan instagram hesabı, elif turan resmi internet sitesi, elif turan’ın resmi sitesi, elif turan resmi sayfası, elif turan yetkili menajeri kim, elif turan yetkili menajeri kimdir, elif turan’ın menajerinin telefon numarası nedir, elif turan instagram hesabı, elif turan organizatörü, elif turan irtibat no, elif turan yapım firması, elif turan yeni albümü, elif turan biyografisi, elif turan nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: