Gece-Yolcuları-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Gece YOLCULARI

GECE YOLCULARI Kurucuları Edis ilhan ,Uğur Arslantürkoğlu,Semih Keçeci,Umut Yıldız,Deniz Kaymaraz dan oluşur. 2004 yılında İlk albümleri “Gece Yolcuları” nı yayınladılar. 2008 yılında “MAVİ” albümlerini çıkardılar. 2013 te “Kalbin Kadar Yakın”, “Neden” albümlerini yayınladılar.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

gece yolcuları menajeri kim, gece yolcuları menajeri kimdir, gece yolcuları iletişim adresi nedir, gece yolcuları konser fiyatı nedir, gece yolcuları konser bütçesi ve kaşesi nedir, gece yolcuları menajerlik şirketi ve firması, gece yolcuları organizasyon firması ve şirketi, gece yolcuları organizasyon fiyatı nedir , gece yolcuları sahne fiyatı ve kaşesi , gece yolcuları’nın yeni menajeri kim, gece yolcuları’nın yeni klibi ve şarkısı ,gece yolcuları resmi web sitesi ve sayfası, gece yolcuları resmi sayfası,gece yolcuları resmi sitesi, gece yolcuları menajer numarası, gece yolcuları’nın menajeri kim, gece yolcuları’nın menajeri kimdir, gece yolcuları instagram hesabı, gece yolcuları resmi internet sitesi ve adresi, gece yolcuları’nın resmi sitesi, gece yolcuları resmi sayfası, gece yolcuları yetkili menajeri kim,gece yolcuları yetkili menajeri kimdir, gece yolcuları’nın menajerinin telefon numarası nedir, gece yolcuları instagram hesabı, gece yolcuları’nın organizatörü, gece yolcuları irtibat numarası, gece yolcuları yapım firması, gece yolcuları yeni albümü, gece yolcuları biyografisi, gece yolcuları nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: