gokhan-ozen-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Gökhan ÖZEN

1979 Ankara doğumlu olan Ahmet Gökhan 1996 yılında İstanbul’a taşındı. 1997 de İstanbul’da Radyolarda DJ lik yaprak müzik sektörüne girmiştir. 2000 tarihinde “Özelsin” adlı ilk albümünü çıkardı. 2001 yılında 2.nci albümünü çıkardı. Albümünün çıkış parçası “Aramazsan Arama” ile büyük çıkış yakaladı. 2004 te “Herşeyde Biraz Sen Varsın” ı çıkardı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

gökhan özen menajeri kim, gökhan özen menajeri kimdir, gökhan özen iletişim adresi nedir, gökhan özen konser fiyatı nedir bütçesi ve kaşesi nedir, gökhan özen menajerlik şirketi ve firması, gökhan özen organizasyon firması ve şirketi, gökhan özen organizasyon fiyatı ,gökhan özen sahne fiyatı ve kaşesi , gökhan özen’in yeni menajeri kim, gökhan özen’in yeni klibi ve şarkısı ,gökhan özen resmi web sitesi ve sayfası, gökhan özen resmi sayfası ve resmi sitesi, gökhan özen menajer numarası, gökhan özen’in menajeri kim,gökhan özen’in menajeri kimdir, gökhan özen instagram hesabı, gökhan özen resmi internet sitesi, gökhan özen’in resmi sitesi, gökhan özen resmi sayfası, gökhan özen yetkili menajeri kim,gökhan özen yetkili menajeri kimdir, gökhan özen’in menajerinin telefon numarası nedir ,gökhan özen instagram hesabı, gökhan özen organizatörü, gökhan özen irtibat no, gökhan özen yapım firması, gökhan özen yeni albümü, gökhan özen biyografisi, gökhan özen nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: