Göksel-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

GÖKSEL

İstanbul doğumludur. Üniversite yıllarında müzikle ilgilenmeye başladı. 1997 de İlk albümü “Yollar” ı çıkardı.albümdeki “Sabır” şarkısıyla büyük bir çıkış yakaladı. 2001 yılında “Körebe” albümü onun müzik dünyasındaki yerini sağlamlaştırmıştır.Albümün çıkış şarkısı “Depresyondayım”her kesimden çok büyük ilgi gördü.Daha sonra sırasıyla, 2003 yılında “Söz Ver”, 2005 te “Arka Bahçem”, ve 2007 de “Ay’da Yürüdüm” albümlerini çıkardı. Göksel, 2009 yılında eski şarkılardan oluşan “Mektubumu Buldun mu?” albümüylede tekrar büyük bir başarı yakalamıştır. 2010 da “Hayat Rüya Gibi “şarıkısıyla seriye devam etti. 2012 yılında 8.nci albümü “Bende Bi’ Aşk Var” yayınlandı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

göksel menajeri kim, göksel menajeri kimdir, göksel iletişim adresi nedir, göksel konser fiyatı nedir bütçesi ve kaşesi nedir, göksel menajerlik şirketi ve firması, göksel organizasyon firması ve şirketi, göksel organizasyon fiyatı ,göksel sahne fiyatı ve kaşesi , göksel’in yeni menajeri kim, göksel’in yeni klibi ve şarkısı ,göksel resmi web sitesi ve sayfası, göksel resmi sayfası ve resmi sitesi, göksel menajer numarası, göksel’in menajeri kim,göksel’in menajeri kimdir, göksel instagram hesabı, göksel resmi internet sitesi, göksel’in resmi sitesi, göksel resmi sayfası, göksel yetkili menajeri kim,göksel yetkili menajeri kimdir, göksel’in menajerinin telefon numarası nedir ,göksel instagram hesabı, göksel organizatörü, göksel irtibat no, göksel yapım firması, göksel yeni albümü, göksel biyografisi, göksel nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: