Halil-Sezai-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Halil SEZAİ

https://youtu.be/E3k_8r5_gjk

1979 da Eskişehir’de dünyaya geldi. Orta öğretimini Eskişehir’de tamamladı. “Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet konservatuvarı”ndan mezun olmuştur. Sinema ve tiyatro eğitimi almıştır. İncir reçeli adlı filmde şöhreti yakalamıştır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

halil sezai menajeri kim,halil sezai menajeri kimdir, halil sezai iletişim adresi nedir, halil sezai konser fiyatı nedir,halil sezai konser bütçesi ve kaşesi nedir, halil sezai menajerlik şirketi ve firması, halil sezai organizasyon firması ve şirketi,halil sezai organizasyon fiyatı , halil sezai sahne fiyatı ve kaşesi , halil sezai’nin yeni menajeri kim, halil sezai’nin yeni klibi ve şarkısı ,halil sezai resmi web sitesi ve sayfası,halil sezai resmi sayfası ve resmi sitesi, halil sezai menajer numarası,halil sezai’nin menajeri kim,halil sezai’nin menajeri kimdir,halil sezai instagram hesabı, halil sezai resmi internet sitesi,halil sezai’nin resmi sitesi,halil sezai resmi sayfası,halil sezai yetkili menajeri kim,halil sezai yetkili menajeri kimdir,halil sezai’nin menajerinin telefon numarası nedir,halil sezai instagram hesabı,halil sezai organizatörü, halil sezai irtibat numarası, halil sezai yapım firması,halil sezai yeni albümü,halil sezai biyografisi,halil sezai nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: