Hasan Yılmaz-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Hasan YILMAZ

1967 doğumludur Aslen Kastamonu ludur. İlk ve orta öğrenimini Kastamonu’da tamamladı. 1984 te İstanbul’a taşındılar. 1997 yılında bir Tarabya’da bir mekanda, misafir sanatçı olarak sahne aldı. 1998 yılında “Acımasız Yıllar” adlı ilk albümünü çıkardı. Ardından peşpeşe “Bu Kız Kalbimi Çaldı”, “Döktür Muazzez”, “Neredesin” “Döncem Ben Sana” adlı albümleri çıktı. 2005’te ise “Salla” albümü ile en çok satanlar listesinde yer aldı. 2006 “Yalan mı”, 2007 “Ver Coşkuyu” ve 2008 “İstanbul’un Babası” albümleri ile başarısını devam ettirdi ve Kanal 7de “Göster Kendini” adlı programı sunmaya başladı. 2007’de katıldığı “Buzda Dans” yarışmasında 12 yarışmacı arasından 4.lüğe kadar yükselerek magazin basınında da uzun süre yer aldı. 2009’da Flash Tv’de “Hasan Yılmaz’la Eller Havaya’ adlı programı ile televizyon programcılığında da başarısını kanıtlamış oldu. Yaşamı kendisine verilmiş bir ödül olarak gören Hasan Yılmaz, bunu her zaman paylaşarak çevresini gözlerindeki ışıkla aydınlattı. Yüreğindeki o çocuksu gülümsemeyi hiçbir zaman eksiltmeyen Hasan Yılmaz yoluna sevgi saçarak devam ediyor.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

hasan yılmaz menajeri kim,kimdir, hasan yılmaz iletişim adresi nedir, hasan yılmaz konser fiyatı nedir bütçesi ve kaşesi nedir, hasan yılmaz menajerlik şirketi,firması, hasan yılmaz organizasyon firması ,şirketi,hasan yılmaz organizasyon fiyatı ,hasan yılmaz sahne fiyatı ve kaşesi , hasan yılmaz’ın yeni menajeri kim, hasan yılmaz’ın yeni klibi ve şarkısı ,hasan yılmaz resmi web sitesi ve sayfası,hasan yılmaz resmi sayfası ve resmi sitesi, hasan yılmaz menajer numarası,hasan yılmaz’ın menajeri,kim,kimdir,hasan yılmaz instagram hesabı, hasan yılmaz resmi internet sitesi,hasan yılmaz’ın resmi sitesi,hasan yılmaz resmi sayfası,hasan yılmaz yetkili menajeri,kim,kimdir,hasan yılmaz’ın menajerinin telefon numarası nedir ,hasan yılmaz instagram hesabı,hasan yılmaz organizatörü, hasan yılmaz irtibat no, hasan yılmaz yapım firması,hasan yılmaz yeni albümü,hasan yılmaz biyografisi,hasan yılmaz nereli,

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: