Kolpa-Grubu-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

KOLPA

Kolpa Grubu 2005 yılında İstanbul’da Bora Yeter, (bas gitarist) ve Barış Yurtçu (vokalist) tarafından kuruldu.  2007 yılında ise “Cenk Taner Dönmez” gruba dahil olmuştur. 2009 ‘da ilk albümleri “Hayat Senin”i yayınladılar.

Davulda “Samuray Gökçe” de gruba dahil olmasıyla grubun kadrosu da son halini aldı. 2010 yılında 5.nci Cover şarkının ilk video klip şarkısı “Böyle Ayrılık Olmaz” uzun süre listelerde 1 numarada kaldı. 2011 de single’ları “Son Nefesim” Kolpa grubu’nun başarısını devam ettirdi. 2012 yılında “Yatağın Soğuk Tarafı” isimli 3.ncü Albümleri çıktı. Kolpa grubu 2014’te son albümleri olan “Aşk ve Hayat Hakkında”yı çıkardı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

kolpa grubu menajeri kim, kolpa grubu menajeri kimdir, kolpa grubu iletişim adresi nedir, kolpa grubu konser fiyatı nedir, kolpa grubu konser bütçesi ve kaşesi nedir, kolpa grubu menajerlik şirketi ve firması, kolpa grubu organizasyon firması ve şirketi, kolpa grubu organizasyon fiyatı nedir , kolpa grubu sahne fiyatı ve kaşesi , kolpa grubu’nun yeni menajeri kim, kolpa grubu’nun yeni klibi ve şarkısı ,kolpa grubu resmi web sitesi ve sayfası, kolpa grubu resmi sayfası,kolpa grubu resmi sitesi, kolpa grubu menajer numarası, kolpa grubu’nun menajeri kim, kolpa grubu’nun menajeri kimdir, kolpa grubu instagram hesabı, kolpa grubu resmi internet sitesi ve adresi, kolpa grubu’nun resmi sitesi, kolpa grubu resmi sayfası, kolpa grubu yetkili menajeri kim,kolpa grubu yetkili menajeri kimdir, kolpa grubu’nun menajerinin telefon numarası nedir, kolpa grubu instagram hesabı, kolpa grubu’nun organizatörü, kolpa grubu irtibat numarası, kolpa grubu yapım firması, kolpa grubu yeni albümü, kolpa grubu biyografisi, kolpa grubu nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: