Leyla The Band

LEYLA THE BAND

Leyla The Band, Mart 2013’te Leyla ile Mecnun dizisi resmi sosyal ağ hesaplarından kurulduğu duyurulan müzik grubudur. Vokalisti başrol oyuncusu Ali Atay olan grubun diğer üyeleri, davulda yönetmen Onur ünlü bas gitarda Serkan Keskin, klavyede Osman Sonant, gitarda Fırat İkisivri, perküsyonda Sarp Aydınoğlu ve klarnette Sarper Aksoy’dur. Grup “Yokluğunda” isimli parçalarını Leyla ile Mecnun dizisi içerisinde ve internetü;zerinden yayınlamış ve şarkı çok beğenilmiştir. Bu şarkı Youtube’da 26 milyondan fazla tıklanmıştır. Grup ikinci şarkısı olan “Aşk Bitti” ile hayran kitlesini arttırmıştır. Grubun resmi dizisi Star TV’de yayınlanan Ben de özledim’dir.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın

( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir..

leyla the band menajeri kim,kimdir, leyla the band e-mail adresi, leyla the band iletişim adresi,nedir, leyla the band konser fiyatı nedir bütçesi ,kaşesi, leyla the band cep telefonu ,leyla the band menajerlik şirketi,firması, leyla the band organizasyon firması ,şirketi,leyla the band organizasyon fiyatı ,leyla the band sahne fiyatı kaşesi ,leyla the band e nasıl ulaşılır, leyla the band’in yeni menajeri kim, leyla the band’in yeni klibi,şarkısı ,leyla the band resmi web sitesi,sayfası,leyla the band resmi sayfası,sitesi,leyla the band resmi facebook adresi,leyla the band resmi twitter hesabı, leyla the band menajer numarası,leyla the band’in menajeri,kim,kimdir,leyla the band instagram hesabı, leyla the band resmi internet sitesi,leyla the band’in resmi sitesi,leyla the band resmi sayfası,leyla the band yetkili menajeri,kim,kimdir,leyla the band’in menajerinin telefon numarası,leyla the band’in facebook adresi, leyla the band instagram hesabı,leyla the band official site,leyla the band organizatörü, leyla the band irtibat no, leyla the band yapım firması,leyla the band yeni albümü,leyla the band biyografisi,leyla the band nereli leyla the band biyografisi

İletişim Bilgileri

  • +90 532 456 8787Mobil:
  • +90 212 272 0101Telefon:
  • +90 212 272 6868FAX:
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

[/one_fourth]

Resmi internet site adreslerimiz

[/one_fourth]

[/one_fourth]

error: