Linet-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

LİNET

Aslen İsrail de doğan ve yahudi olan Nağmelerin kraliçesi gülü ses gırtlak ustası Linet 5 yaşından beri sahnelerde inanılmaz bir tecrübe edinmiştir. Profesyonel Müzik hayatına 1995 yılında “Linet” 1997 senesinde ise “Linet’in Müzik Kutusu” ve 1999 senesinde de “Linet” adlı 3.ncü albümünü çıkarmıştır.2003 yılında İsrail’de “Different Woman” (Farklı Kadın) isimli bir albüm çıkarmıştır. Usta sanatçı Linet, 2009 senesinde “Paylaşmak İstiyorum” adlı 5.nci albümünü çıkardı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

linet menajeri kim, linet menajeri kimdir, linet iletişim adresi nedir, linet konser fiyatı nedir bütçesi ve kaşesi nedir, linet menajerlik şirketi ve firması, linet organizasyon firması ve şirketi, linet organizasyon fiyatı ,linet sahne fiyatı ve kaşesi , linet’in yeni menajeri kim, linet’in yeni klibi ve şarkısı ,linet resmi web sitesi ve sayfası, linet resmi sayfası ve resmi sitesi, linet menajer numarası, linet’in menajeri kim, linet’in menajeri kimdir, linet instagram hesabı, linet resmi internet sitesi, linet’in resmi sitesi, linet resmi sayfası, linet yetkili menajeri kim, linet yetkili menajeri kimdir, linet’in menajerinin telefon numarası nedir ,linet instagram hesabı, linet organizatörü, linet irtibat no, linet yapım firması, linet yeni albümü, linet biyografisi, linet nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: