Manga-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

MANGA

2004 te grupla aynı ismi taşıyan ilk albümleri çıktı. Bu albümün etkisiyle sayısız konser veren Manga 2.nci albümleri “Şehr-i Hüzün”ü 2009 da çıkarmıştır. 2010 yılında “We Could Be The Same” adlı şarkılarıyla Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye adına ikincilik getirmişlerdir. 2012 yılında “E-Akustik” albümünü çıkardılar.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

manga menajeri kim, manga menajeri kimdir, manga iletişim adresi nedir, manga konser fiyatı nedir, manga konser bütçesi ve kaşesi nedir, manga menajerlik şirketi ve firması, manga organizasyon firması ve şirketi, manga organizasyon fiyatı nedir , manga sahne fiyatı ve kaşesi , manga’nın yeni menajeri kim, manga’nın yeni klibi ve şarkısı ,manga resmi web sitesi ve sayfası, manga resmi sayfası,manga resmi sitesi, manga menajer numarası, manga’nın menajeri kim, manga’nın menajeri kimdir, manga instagram hesabı, manga resmi internet sitesi ve adresi, manga’nın resmi sitesi, manga resmi sayfası, manga yetkili menajeri kim,manga yetkili menajeri kimdir, manga’nın menajerinin telefon numarası nedir, manga instagram hesabı, manga’nın organizatörü, manga irtibat numarası, manga yapım firması, manga yeni albümü, manga biyografisi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: