Muazzez-Ersoy-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Muazzez ERSOY

Türk sanat müziğinin kraliçesi Muazzez Ersoy 1958 yılında İstanbul’da doğdu. Küçük yaşlarda musiki cemiyetlerine giderek eğitim aldı. 1982 yılında ilk defa “İstanbul Pembe Köşk Gazinosu”‘nda assolist olarak sahne aldı. Profwsyonel müzik hayatına “Elenor Plak” etiketiyle “Seven Olmazki” ve “Herşeyim Sensin” adlı 2 kasetle giriş yaptı. Hemen ardında “Sizi Seviyorum” ve “Sensizlik Bu” adlı albümlerimi yaptı. 1995 yılında Nostalji Serisi albümlerine başladı “Nostalji 1” ,1996 yılında “Nostalji 2”, 1997 yılında ise “Nostalji 3” ü çıkardı. 1998 yılında ise 3 albüm birden “Nostalji 4-5-6” albümleri aynı anda piyasaya çıktı. Bundan sonra ki çalışmaları “Nostalji 7-8-9” ve son albüm çalışmaları “Nostalji 10-11-12” yine üçlü olarak çıktı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

muazzez ersoy menajeri kim, muazzez ersoy menajeri kimdir, muazzez ersoy iletişim adresi nedir, muazzez ersoy konser fiyatı nedir, muazzez ersoy konser bütçesi ve kaşesi nedir, muazzez ersoy menajerlik şirketi ve firması, muazzez ersoy organizasyon firması ve şirketi, muazzez ersoy organizasyon fiyatı nedir , muazzez ersoy sahne fiyatı ve kaşesi , muazzez ersoy’un yeni menajeri kim, muazzez ersoy’un yeni klibi ve şarkısı ,muazzez ersoy resmi web sitesi ve sayfası, muazzez ersoy resmi sayfası,muazzez ersoy resmi sitesi, muazzez ersoy menajer numarası, muazzez ersoy’un menajeri kim, muazzez ersoy’un menajeri kimdir, muazzez ersoy instagram hesabı, muazzez ersoy resmi internet sitesi ve adresi, muazzez ersoy’un resmi sitesi, muazzez ersoy resmi sayfası, muazzez ersoy yetkili menajeri kim,muazzez ersoy yetkili menajeri kimdir, muazzez ersoy’un menajerinin telefon numarası nedir, muazzez ersoy instagram hesabı, muazzez ersoy’un organizatörü, muazzez ersoy irtibat numarası, muazzez ersoy yapım firması, muazzez ersoy yeni albümü, muazzez ersoy biyografisi, muazzez ersoy nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: