Nadide-Sultan-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Nadide SULTAN

1976 da İstanbul doğan güzel sanatçı Nadide Sultan ;İlk ve orta eğitiminini alırken aynı zamanda o yaşlarda müzik eğitimi de almıştır. 2011 yılında “İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Ses Eğitimi” bölümünden başarı ile mezun olmuştur. Nadide Sultan 2012 yılında “Hayat Aşktan” Albümünü çıkardı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

nadide sultan menajeri kim, nadide sultan menajeri kimdir, nadide sultan iletişim adresi nedir, nadide sultan konser fiyatı nedir, nadide sultan konser bütçesi ve kaşesi nedir, nadide sultan menajerlik şirketi, nadide sultan menajerlik firması, nadide sultan organizasyon firması , nadide sultan organizasyon şirketi, nadide sultan organizasyon fiyatı, nadide sultan sahne fiyatı ve kaşesi , nadide sultan’ın yeni menajeri kim, nadide sultan’ın yeni klibi ve şarkısı, nadide sultan resmi web sitesi ve sayfası, nadide sultan resmi sayfası ve resmi sitesi, nadide sultan menajer numarası, nadide sultan’ın menajeri kim, nadide sultan’ın menajeri kimdir, nadide sultan instagram hesabı, nadide sultan resmi internet sitesi, nadide sultan’ın resmi sitesi, nadide sultan resmi sayfası, nadide sultan yetkili menajeri kim, nadide sultan yetkili menajeri kimdir, nadide sultan’ın menajerinin telefon numarası nedir, nadide sultan instagram hesabı, nadide sultan organizatörü, nadide sultan irtibat no, nadide sultan yapım firması, nadide sultan yeni albümü, nadide sultan biyografisi, nadide sultan nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: