Nalan-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

NALAN

Polis bir babanın kızı olan Nalan küçük yaşlarda başladığı müzik eğitiminin “Of aman Nalan” adlı parçasıyla patlama yaparak hakkını vermiştir. 1992’de Eurovizyon Şarkı Yarışmasına katılmıştır. 1995 yılında 2.nci albümü “Cansuyum” u çıkardı. 1997 yılında çıkardığı “Usul Usul ” adlı albüm çok büyük ilgi görerek klasikler arasına girdi. 3 yıl aradan sonra 2000 yılında “Nalan” adlı 4.ncü albümü başarısını perçinledi. 2009 yılında “Demode” albümü ile yeniden çalışmalarına hız verdi.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

nalan menajeri kim, nalan menajeri kimdir, nalan iletişim adresi nedir, nalan konser fiyatı nedir, nalan konser bütçesi ve kaşesi nedir, nalan menajerlik şirketi, nalan menajerlik firması, nalan organizasyon firması , nalan organizasyon şirketi, nalan organizasyon fiyatı, nalan sahne fiyatı ve kaşesi , nalan ’ın yeni menajeri kim, nalan ’ın yeni klibi ve şarkısı, nalan resmi web sitesi ve sayfası, nalan resmi sayfası ve resmi sitesi, nalan menajer numarası, nalan ’ın menajeri kim, nalan ’ın menajeri kimdir, nalan instagram hesabı, nalan resmi internet sitesi, nalan ’ın resmi sitesi, nalan resmi sayfası, nalan yetkili menajeri kim, nalan yetkili menajeri kimdir, nalan ’ın menajerinin telefon numarası nedir, nalan instagram hesabı, nalan organizatörü, nalan irtibat no, nalan yapım firması, nalan yeni albümü, nalan biyografisi, nalan nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: