Nükhet-Duru-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Nükhet DURU

1958 de İstanbul da dünyaya gelen Nükhet Duru; Müzik hayatına 1973 yılında özel bir klüpte solist olarak başladı. 1974 senesinde ilk 45 lik çalışması “Aklımda Sen” Fikrimde Sen” “Karadır Kaşların” ı çıkardı.Yine aynı sene yayınladığı “Beni Benimle Bırak” “Gerisi Vız Gelir” adlı 45 liği ile büyük başarı yakaladı. 1976 yılında “Her Şey Yolunda Şimdi İki Damla Gözyaşı” 45 liğini ve hemen ardından ilk Long Play çalışması “Bir Nefes Gibi” ile “Yılın En İyi Yorumcusu” ve “Yılın En Başarılı Kadın Solisti” ödülleri aldı. 1977 yılında yayınladığı 45 likler “Canım Yandı” “Haydi Uzatma Arkadaş”, “Cambaz”, “Haydi Hayat” ve “Harp Ve Sulh”, “Bir İnsan Doğdu” 45 likleri ile çok büyük başarılar kazandı. 1978 senesinde çıkardığı ikinci Long Play çalışması “Melankoli” ile o dönemin en başarılı albümüne imza attı. 1979 yılında ise bir değişikliğe imza atarak “Sevgili Çocuklara” adlı bir esere imza atan sanatçı çocuk şarkıları söyleyip , masallar anlatmıştır. 1981 yılında “Nükhet Duru 1981” adlı Long Play çalışmasını yayınladı. 1982 senesinde “Aşıksam Ne Fark Eder” isimli Long Play çalışmasını yayınlayan Nükhet Duru; bir yıl sonra “Ne Oldu Bize” “Al Gönlümü Diyar Diyar Sürükle” adlı Maxi 45 lik çalışmasını yayınladı. Yine 1982 de “Her Şey Yeni” Long Play çalışması ile yeni bir tarzda sevenlerinin karşısına çıktı. “Sevda albümüyle liste başı olmuştur. 1988 yılında ilk Kaset çalışması “Benim Şarkılarım” albümünü çıkardı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

nükhet duru menajeri kim, nükhet duru menajeri kimdir, nükhet duru iletişim adresi nedir, nükhet duru konser fiyatı nedir, nükhet duru konser bütçesi ve kaşesi nedir, nükhet duru menajerlik şirketi ve firması, nükhet duru organizasyon firması ve şirketi, nükhet duru organizasyon fiyatı nedir , nükhet duru sahne fiyatı ve kaşesi , nükhet duru’nun yeni menajeri kim, nükhet duru’nun yeni klibi ve şarkısı ,nükhet duru resmi web sitesi ve sayfası, nükhet duru resmi sayfası,nükhet duru resmi sitesi, nükhet duru menajer numarası, nükhet duru’nun menajeri kim, nükhet duru’nun menajeri kimdir, nükhet duru instagram hesabı, nükhet duru resmi internet sitesi ve adresi, nükhet duru’nun resmi sitesi, nükhet duru resmi sayfası, nükhet duru yetkili menajeri kim,nükhet duru yetkili menajeri kimdir, nükhet duru’nun menajerinin telefon numarası nedir, nükhet duru instagram hesabı, nükhet duru’nun organizatörü, nükhet duru irtibat numarası, nükhet duru yapım firması, nükhet duru yeni albümü, nükhet duru biyografisi, nükhet duru nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: