Ogün-Sanlısoy-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Ogün SANLISOY

Ogün Sanlısoy; ilk sahne deneyimini 1989 yılında yaşadı. 1992 yılında Pentagram’a grubuna katıldı. 1994 ve 1995 yıllarında arasında “Klips grubunda” solist olarak yer aldı.1999 yılında yanlız başına yoluna devam kararı alan Ogün Sanlısoy “Korkma” albümünü çıkardı. 2004 yılında ise 2.nci albümü “O Gün” ü çıkardı. 2006 yılında da “ÜÇ” albümünü yayınladı. 2009 yılında “Yukarıya Bak” parçasıni internet üzerinden yayınlandı. 2011 yılında “Ben” adlı 4.ncü albümünü çıkardı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

ogün sanlısoy menajeri kim, ogün sanlısoy menajeri kimdir, ogün sanlısoy iletişim adresi nedir, ogün sanlısoy konser fiyatı nedir, ogün sanlısoy konser bütçesi ve kaşesi nedir, ogün sanlısoy menajerlik şirketi ve firması, ogün sanlısoy organizasyon firması ve şirketi, ogün sanlısoy organizasyon fiyatı nedir , ogün sanlısoy sahne fiyatı ve kaşesi , ogün sanlısoy’un yeni menajeri kim, ogün sanlısoy’un yeni klibi ve şarkısı ,ogün sanlısoy resmi web sitesi ve sayfası, ogün sanlısoy resmi sayfası,ogün sanlısoy resmi sitesi, ogün sanlısoy menajer numarası, ogün sanlısoy’un menajeri kim, ogün sanlısoy’un menajeri kimdir, ogün sanlısoy instagram hesabı, ogün sanlısoy resmi internet sitesi ve adresi, ogün sanlısoy’un resmi sitesi, ogün sanlısoy resmi sayfası, ogün sanlısoy yetkili menajeri kim,ogün sanlısoy yetkili menajeri kimdir, ogün sanlısoy’un menajerinin telefon numarası nedir, ogün sanlısoy instagram hesabı, ogün sanlısoy’un organizatörü, ogün sanlısoy irtibat numarası, ogün sanlısoy yapım firması, ogün sanlısoy yeni albümü, ogün sanlısoy biyografisi, ogün sanlısoy nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: