Orhan-Ölmez-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Orhan ÖLMEZ

1978 de Antalya da doğan Orhan ÖLMEZ; Aslen sivaslıdır.Çok küçük yaşlarda enstrüman eğitimi alarak kendini geliştiren orhan Ölmez daha sonra “Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarı”nda eğitim almıştır. İlk albümü “Su Misali” ile bir anda çok büyük çıkış yapmıştır. 2 yıl sonra “Her şeyin Farkındayım” isimli 2.nci albümünü çıkarmıştır.2008 yılında İnanılmaz bir yükseliş sağlayan albümü “DAMLA DAMLA” yı çıkardı. 2011 yılına geldiğimizde de kendi ismini taşıyan “Orhan ÖLMEZ” albümünü piyasaya sunmuştur.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

orhan ölmez menajeri kim, orhan ölmez menajeri kimdir, orhan ölmez iletişim adresi nedir, orhan ölmez konser fiyatı nedir bütçesi ve kaşesi nedir, orhan ölmez menajerlik şirketi ve firması, orhan ölmez organizasyon firması ve şirketi, orhan ölmez organizasyon fiyatı ,orhan ölmez sahne fiyatı ve kaşesi , orhan ölmez’in yeni menajeri kim, orhan ölmez’in yeni klibi ve şarkısı ,orhan ölmez resmi web sitesi ve sayfası, orhan ölmez resmi sayfası ve resmi sitesi, orhan ölmez menajer numarası, orhan ölmez’in menajeri kim, orhan ölmez’in menajeri kimdir, orhan ölmez instagram hesabı, orhan ölmez resmi internet sitesi, orhan ölmez’in resmi sitesi, orhan ölmez resmi sayfası, orhan ölmez yetkili menajeri kim, orhan ölmez yetkili menajeri kimdir, orhan ölmez’in menajerinin telefon numarası nedir ,orhan ölmez instagram hesabı, orhan ölmez organizatörü, orhan ölmez irtibat no, orhan ölmez yapım firması, orhan ölmez yeni albümü, orhan ölmez biyografisi, orhan ölmez nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: