Özgün-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

ÖZGÜN

Ankara “Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı” “Viyola Bölümü”‘nden 2001 de mezun oldu. Sonra “Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası”‘nda görev yaptı.İlk albümü “Elveda” 2005 te çıktı. 2007 de “Nöbetçi Aşık” 2.nci albümünü çıkardı.3.ncü albümü “Biz Ayrıldık” ise 2009 yılında çıktı. 2010 yılının haziran ayında ilk single çalışması “yeni”‘yi çıkardı ve İstiklal şarkısına klip çekti.Şarkı kısa sürede patlama yaptı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

özgün menajeri kim, özgün menajeri kimdir, özgün iletişim adresi nedir, özgün konser fiyatı nedir, özgün konser bütçesi ve kaşesi nedir, özgün menajerlik şirketi ve firması, özgün organizasyon firması ve şirketi, özgün organizasyon fiyatı ,özgün sahne fiyatı ve kaşesi , özgün’ün yeni menajeri kim, özgün’ün yeni klibi ve şarkısı ,özgün resmi web sitesi ve sayfası, özgün resmi sayfası ve resmi sitesi, özgün menajer numarası, özgün’ün menajeri kim, özgün’ün menajeri kimdir, özgün instagram hesabı, özgün resmi internet sitesi, özgün’ün resmi sitesi, özgün resmi sayfası, özgün yetkili menajeri kim, özgün yetkili menajeri kimdir, özgün’ün menajerinin telefon numarası nedir, özgün instagram hesabı, özgün organizatörü, özgün irtibat numarası, özgün yapım firması, özgün yeni albümü, özgün biyografisi, özgün nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: