Petek-Dinçöz-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Petek DİNÇÖZ

Güzel sanatçı Petek Dinçöz 1980 İzmir doğumludur. Kıbrıs’taki bir güzellik yarışmasında dereceye girdi.Ve burada aldığı dereceden dolayı dizi oyunculuğuna başlayan Petek Dinçöz ; Müzik camiasına girişini de ilk kez Günay’da çıkarak başardı. Burda iyice tanınan Petek Dinçöz sonra “Maksim Gazinosu”nda assolist olarak sahne aldı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

petek dinçöz menajeri kim, petek dinçöz menajeri kimdir, petek dinçöz iletişim adresi nedir, petek dinçöz konser fiyatı nedir, petek dinçöz konser bütçesi ve kaşesi nedir, petek dinçöz menajerlik şirketi ve firması, petek dinçöz organizasyon firması ve şirketi, petek dinçöz organizasyon fiyatı ,petek dinçöz sahne fiyatı ve kaşesi , petek dinçöz’ün yeni menajeri kim, petek dinçöz’ün yeni klibi ve şarkısı ,petek dinçöz resmi web sitesi ve sayfası, petek dinçöz resmi sayfası ve resmi sitesi, petek dinçöz menajer numarası, petek dinçöz’ün menajeri kim, petek dinçöz’ün menajeri kimdir, petek dinçöz instagram hesabı, petek dinçöz resmi internet sitesi, petek dinçöz’ün resmi sitesi, petek dinçöz resmi sayfası, petek dinçöz yetkili menajeri kim, petek dinçöz yetkili menajeri kimdir, petek dinçöz’ün menajerinin telefon numarası nedir, petek dinçöz instagram hesabı, petek dinçöz organizatörü, petek dinçöz irtibat numarası, petek dinçöz yapım firması, petek dinçöz yeni albümü, petek dinçöz biyografisi, petek dinçöz nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: