Pinhani-Grubu-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

PİNHANİ

Pinhani grubu 2004 yılında kurulmuştur.ilk albümleri “İnandığın Masalları” dır.İlk albümlerinden sonra çok fazla konser verdiler. 2008 de 2.nci albümlerini çıkarttılar. 2011 yılında “Yitirmeden” şarkısını İnternet üzerinden ücretsiz yayınladılar.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

pinhani grubu menajeri kim, pinhani grubu menajeri kimdir, pinhani grubu iletişim adresi nedir, pinhani grubu konser fiyatı nedir, pinhani grubu konser bütçesi ve kaşesi nedir, pinhani grubu menajerlik şirketi ve firması, pinhani grubu organizasyon firması ve şirketi, pinhani grubu organizasyon fiyatı nedir , pinhani grubu sahne fiyatı ve kaşesi , pinhani grubu’nun yeni menajeri kim, pinhani grubu’nun yeni klibi ve şarkısı ,pinhani grubu resmi web sitesi ve sayfası, pinhani grubu resmi sayfası,pinhani grubu resmi sitesi, pinhani grubu menajer numarası, pinhani grubu’nun menajeri kim, pinhani grubu’nun menajeri kimdir, pinhani grubu instagram hesabı, pinhani grubu resmi internet sitesi ve adresi, pinhani grubu’nun resmi sitesi, pinhani grubu resmi sayfası, pinhani grubu yetkili menajeri kim,pinhani grubu yetkili menajeri kimdir, pinhani grubu’nun menajerinin telefon numarası nedir, pinhani grubu instagram hesabı, pinhani grubu’nun organizatörü, pinhani grubu irtibat numarası, pinhani grubu yapım firması, pinhani grubu yeni albümü, pinhani grubu biyografisi, pinhani grubu nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: