Rober-Hatemo-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Rober HATEMO

Çanakkale 1975 doğumludur. 1997 yılında yayınlanan “Esmer” adlı ilk albümü ve 1998 yılında da “Sen Farklısın” adlı ikinci albümünü,2000 yılında “Azılı Bela” adlı üçüncü albümünü yayınladı. 3 yıllık bir aradan sonra 2003 yılında “Aşksız Prens” adlı 4.ncü albümünü piyasaya çıkardı .2006 da büyük ses getiren “Sihirli Değnek” adlı 5.nci albümünü çıkarmıştır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

rober hatemo menajeri kim, rober hatemo menajeri kimdir, rober hatemo iletişim adresi nedir, rober hatemo konser fiyatı nedir, rober hatemo konser bütçesi ve kaşesi nedir, rober hatemo menajerlik şirketi ve firması, rober hatemo organizasyon firması ve şirketi, rober hatemo organizasyon fiyatı nedir , rober hatemo sahne fiyatı ve kaşesi , rober hatemo’nun yeni menajeri kim, rober hatemo’nun yeni klibi ve şarkısı ,rober hatemo resmi web sitesi ve sayfası, rober hatemo resmi sayfası,rober hatemo resmi sitesi, rober hatemo menajer numarası, rober hatemo’nun menajeri kim, rober hatemo’nun menajeri kimdir, rober hatemo instagram hesabı, rober hatemo resmi internet sitesi ve adresi, rober hatemo’nun resmi sitesi, rober hatemo resmi sayfası, rober hatemo yetkili menajeri kim,rober hatemo yetkili menajeri kimdir, rober hatemo’nun menajerinin telefon numarası nedir, rober hatemo instagram hesabı, rober hatemo’nun organizatörü, rober hatemo irtibat numarası, rober hatemo yapım firması, rober hatemo yeni albümü, rober hatemo biyografisi, rober hatemo nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: