Sagopa-Kajmer-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Sagopa KAJMER

Sagopa = Yunus Özyavuz, müzik hayatına bir radyoda DJ’lik yaparak başladı. 1999’da “Silahsız Kuvvet” mahlâsıyla Yeraltı Operasyonu isimli toplama albümünde yer aldı. 2001 ve 2002’de peş peşe “Sözlerim Silahım” ve “İhtiyar Heyeti” isimli 2 albüm çıkarmıştır. Daha sonra “Silahsız Kuvvet mâhlasını” bırakıp “Sagopa Kajmer” adıyla müzik yaşantısına devam etti. 2004 te “Bir Pesimistin Gözyaşları” ve 2005 te “Romantizma” albümlerini çıkarmıştır. 2006 yılında Melankolia Müzik’in, ilk albümü Kafile’yi çıkardı. 2008 yılında yine Melankolia etiketi altında “Melankolia Wears” da çıkmıştır. 2010 senesinde “Kolera” ile ‘”Bendeki Sen” albümünü çıkardı. 2011 yılı içerisinde “Saydam Odalar” albümü piyasaya çıkmıştır. 2013 te “Kalp Hastası” isimli albümününü çıkardı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

sagopa kajmer menajeri kim, sagopa kajmer menajeri kimdir, sagopa kajmer iletişim adresi nedir, sagopa kajmer konser fiyatı nedir bütçesi ve kaşesi nedir, sagopa kajmer menajerlik şirketi ve firması, sagopa kajmer organizasyon firması ve şirketi, sagopa kajmer organizasyon fiyatı ,sagopa kajmer sahne fiyatı ve kaşesi , sagopa kajmer’in yeni menajeri kim, sagopa kajmer’in yeni klibi ve şarkısı ,sagopa kajmer resmi web sitesi ve sayfası, sagopa kajmer resmi sayfası ve resmi sitesi, sagopa kajmer menajer numarası, sagopa kajmer’in menajeri kim, sagopa kajmer’in menajeri kimdir, sagopa kajmer instagram hesabı, sagopa kajmer resmi internet sitesi, sagopa kajmer’in resmi sitesi, sagopa kajmer resmi sayfası, sagopa kajmer yetkili menajeri kim, sagopa kajmer yetkili menajeri kimdir, sagopa kajmer’in menajerinin telefon numarası nedir ,sagopa kajmer instagram hesabı, sagopa kajmer organizatörü, sagopa kajmer irtibat no, sagopa kajmer yapım firması, sagopa kajmer yeni albümü, sagopa kajmer biyografisi, sagopa kajmer nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: