Şebnem-Ferah-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Şebnem FERAH

1972 yalova doğumlu olan güzel sanatçı Şebnem Ferah; 1988 yılında Türkiye’nin ilk bayan “Rock” grubu “Volvox” u kurdu. İstanbul’da İstanbul Üniversitesi “İngiliz Dili Ve Edebiyatı” bölümünden mezundur. 1994 yılında Volvox grubu dağıldı.Bireysel olarak 1996 senesinde “Kadın” adlı albümü çıkardı. 1999 da çıkardığı “Artık Kısa Cümleler Kuruyorum” isimli albümü büyük çıkış yaptı. 2001 tarihinde “Perdeler” albümünü çıkardı. 2003’te 4. albümü “Kelimeler Yetse”’yi çıkardı. 2005 tarihinde ise “Can Kırıkları” adlı albümünü çıkardı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

şebnem ferah menajeri kim, şebnem ferah menajeri kimdir, şebnem ferah iletişim adresi nedir, şebnem ferah konser fiyatı nedir, şebnem ferah konser bütçesi ve kaşesi nedir, şebnem ferah menajerlik şirketi, şebnem ferah menajerlik firması, şebnem ferah organizasyon firması , şebnem ferah organizasyon şirketi, şebnem ferah organizasyon fiyatı, şebnem ferah sahne fiyatı ve kaşesi , şebnem ferah’ın yeni menajeri kim, şebnem ferah’ın yeni klibi ve şarkısı, şebnem ferah resmi web sitesi ve sayfası, şebnem ferah resmi sayfası ve resmi sitesi, şebnem ferah menajer numarası, şebnem ferah’ın menajeri kim, şebnem ferah’ın menajeri kimdir, şebnem ferah instagram hesabı, şebnem ferah resmi internet sitesi, şebnem ferah’ın resmi sitesi, şebnem ferah resmi sayfası, şebnem ferah yetkili menajeri kim, şebnem ferah yetkili menajeri kimdir, şebnem ferah’ın menajerinin telefon numarası nedir, şebnem ferah instagram hesabı, şebnem ferah organizatörü, şebnem ferah irtibat no, şebnem ferah yapım firması, şebnem ferah yeni albümü, şebnem ferah biyografisi, şebnem ferah nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: