Sıla-Gençoğlu-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Sıla GENÇOĞLU

1980 de denizli de doğan Sıla GENÇOĞLU, İlk sahne çalışmalarına “İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi”‘nde başladı. Lise yıllarında şan dersleri aldı. 1998 yılında “İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü”‘ndeki 1 yıllık eğitimden sonra ; İstanbul Bilgi Üniversitesi Caz Vokal Bölümü’nde eğitim aldı. ilk albümünü 2007 de kendi ismini taşıdı. Hemen ardından 2.nci albümü “Shaker” ı çıkardı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

sıla gençoğlu menajeri kim, sıla gençoğlu menajeri kimdir, sıla gençoğlu iletişim adresi nedir, sıla gençoğlu konser fiyatı nedir, sıla gençoğlu konser bütçesi ve kaşesi nedir, sıla gençoğlu menajerlik şirketi ve firması, sıla gençoğlu organizasyon firması ve şirketi, sıla gençoğlu organizasyon fiyatı nedir , sıla gençoğlu sahne fiyatı ve kaşesi , sıla gençoğlu’nun yeni menajeri kim, sıla gençoğlu’nun yeni klibi ve şarkısı ,sıla gençoğlu resmi web sitesi ve sayfası, sıla gençoğlu resmi sayfası,sıla gençoğlu resmi sitesi, sıla gençoğlu menajer numarası, sıla gençoğlu’nun menajeri kim, sıla gençoğlu’nun menajeri kimdir, sıla gençoğlu instagram hesabı, sıla gençoğlu resmi internet sitesi ve adresi, sıla gençoğlu’nun resmi sitesi, sıla gençoğlu resmi sayfası, sıla gençoğlu yetkili menajeri kim,sıla gençoğlu yetkili menajeri kimdir, sıla gençoğlu’nun menajerinin telefon numarası nedir, sıla gençoğlu instagram hesabı, sıla gençoğlu’nun organizatörü, sıla gençoğlu irtibat numarası, sıla gençoğlu yapım firması, sıla gençoğlu yeni albümü, sıla gençoğlu biyografisi, sıla gençoğlu nereli
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: