Tarkan-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

TARKAN

1972 almanya doğumlu olan Tarkan, ilk eğitimini Almanya’da yapmıştır. 1986 Türkiye’ye dönüş yapmıştır. Karamürsel Musiki Cemiyeti’nde Türk müziği eğitimi görmüştür. Karamürsel deki eğitim bittikten sonra İstanbul Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde de Klasik Türk müziğini eğitimine devam etmiştir. 1992 de “İstanbul Plak” ile sözleşme imzalandı. il albümü “Yine Sensiz” le büyük ses getirdi.Albümdeki “Kıl Oldum Abi” kısa sürede büyük başarı yakaladı. Sonraki albüm “Aacayipsin” 1994 yılında çıktı. 1997 de çıkan albümü “Ölürüm Sana” nın çıkış şarkısı “Şımarık” dünya çapında büyük başarı kazandı. 4.ncü albümü “Karma” 2001 yılında Ağustos ayında piyasaya çıktı.5.nci albümü “Dudu” 2003 te müzik piyasasına girdi. 2007 de ise “Metamorfoz” albümü piyasadaki yerini buldu. 2008 de “Adını Kalbime Yaz” piyasaya çıkarmıştır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

tarkan menajeri kim, tarkan menajeri kimdir, tarkan iletişim adresi nedir, tarkan konser fiyatı nedir, tarkan konser bütçesi ve kaşesi nedir, tarkan menajerlik şirketi, tarkan menajerlik firması, tarkan organizasyon firması , tarkan organizasyon şirketi, tarkan organizasyon fiyatı, tarkan sahne fiyatı ve kaşesi , tarkan’ın yeni menajeri kim, tarkan’ın yeni klibi ve şarkısı, tarkan resmi web sitesi ve sayfası, tarkan resmi sayfası ve resmi sitesi, tarkan menajer numarası, tarkan’ın menajeri kim, tarkan’ın menajeri kimdir, tarkan instagram hesabı, tarkan resmi internet sitesi, tarkan’ın resmi sitesi, tarkan resmi sayfası, tarkan yetkili menajeri kim, tarkan yetkili menajeri kimdir, tarkan’ın menajerinin telefon numarası nedir, tarkan instagram hesabı, tarkan organizatörü, tarkan irtibat no, tarkan yapım firması, tarkan yeni albümü, tarkan biyografisi, tarkan nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: