Yalın-menajeri-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

YALIN

1980 de İstanbul!da doğan Yalın, Tamamı kendisine ait olan şarkılarıyla müzik piyasasında önemli bir yer edinmiştir. 2004 te ilk Albümü “Ellerine Sağlık” taki zalim şarkısıyla biranda zirveye oturdu. 2005 te ise “Bir Bakmışsın” ı çıkardı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

yalın menajeri kim, yalın menajeri kimdir, yalın iletişim adresi nedir, yalın konser fiyatı nedir, yalın konser bütçesi ve kaşesi nedir, yalın menajerlik şirketi, yalın menajerlik firması, yalın organizasyon firması , yalın organizasyon şirketi, yalın organizasyon fiyatı, yalın sahne fiyatı ve kaşesi , yalın’ın yeni menajeri kim, yalın’ın yeni klibi ve şarkısı, yalın resmi web sitesi ve sayfası, yalın resmi sayfası ve resmi sitesi, yalın menajer numarası, yalın’ın menajeri kim, yalın’ın menajeri kimdir, yalın instagram hesabı, yalın resmi internet sitesi, yalın’ın resmi sitesi, yalın resmi sayfası, yalın yetkili menajeri kim, yalın yetkili menajeri kimdir, yalın’ın menajerinin telefon numarası nedir, yalın instagram hesabı, yalın organizatörü, yalın irtibat no, yalın yapım firması, yalın yeni albümü, yalın biyografisi, yalın nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: