Yonca-Lodi-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Yonca YOLDİ

İstanbul da dünyaya gelen Yonca Lodi, İlk öğretimini istanbul da tamamladı. 1999 senesinde ilk albümünü hayranlarıyla buluşturdu. Albümdeki “Sana Birşey Olmasın” ile çok büyük çıkış yaptı. 2001 senesinde “Aşkta ve ayrılıkta” adlı albümünü çıkardı. Albümdeki “Anlatma,Büklüm Büklüm” parçaları ile bir daha zirveye ulaştı. 2007 yılına da “Yolumu Bulurum” albümünü çıkarttı.2009 yılında dijital olarak “Emanet” i çıkardı. 1 yıl sonra 2010 da albümü “Milat” ı hayranlarının beğenisine sundu .Son olarak ta 2013 senesinde “Edebiyat” adlı şarkısını dinleyicisinin beğenisine sunan Yonca Lodi yeni albüm ve sahne çalışmalarına devam etmektedir.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

yonca lodi menajeri kim, yonca lodi menajeri kimdir, yonca lodi iletişim adresi nedir, yonca lodi konser fiyatı nedir, yonca lodi konser bütçesi ve kaşesi nedir, yonca lodi menajerlik şirketi ve firması, yonca lodi organizasyon firması ve şirketi, yonca lodi organizasyon fiyatı ,yonca lodi sahne fiyatı ve kaşesi , yonca lodi’nin yeni menajeri kim, yonca lodi’nin yeni klibi ve şarkısı ,yonca lodi resmi web sitesi ve sayfası, yonca lodi resmi sayfası ve resmi sitesi, yonca lodi menajer numarası, yonca lodi’nin menajeri kim, yonca lodi’nin menajeri kimdir, yonca lodi instagram hesabı, yonca lodi resmi internet sitesi, yonca lodi’nin resmi sitesi, yonca lodi resmi sayfası, yonca lodi yetkili menajeri kim, yonca lodi yetkili menajeri kimdir, yonca lodi’nin menajerinin telefon numarası nedir, yonca lodi instagram hesabı, yonca lodi organizatörü, yonca lodi irtibat numarası, yonca lodi yapım firması, yonca lodi yeni albümü, yonca lodi biyografisi, yonca lodi nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: