Yüksek-Sadakat-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Yüksek Sadakat

1997 de Kutlu Özmakinacı tarafından kurulan Yüksek Sadakat grubu, ilk albümünü 2006’da, ikinci albümünü ise “Katil & amp , Maktûl” 2008 de çıkarttı. 3.ncü albümü “Renk Körü” nü de 2011 de piyasaya sundular. Yüksek sadakat grubu 2006 yılının sonunda “Deniz Alemdar” ile yollarını ayırdı. Sonra tanınmış Rock davulcularından “Alpay Şalt” ile çalışmaya başladı. 2007 yılında ise vokalistleri “Cemil Demirbakan” ile yollarını ayırdı ve yerine “Kenan Vural ile çalışmaya başladı. 2009’da Rahmetli Uzay Heparı anısına çıkartılan “Sonsuza” albümü de “Kadınım” adlı parçayı yorumladı. 2013 te ise yeni single’ı “Fener” i çıkardı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

yüksek sadakat menajeri kim, yüksek sadakat menajeri kimdir, yüksek sadakat iletişim adresi nedir, yüksek sadakat konser fiyatı nedir bütçesi ve kaşesi nedir, yüksek sadakat menajerlik şirketi ve firması, yüksek sadakat organizasyon firması ve şirketi, yüksek sadakat organizasyon fiyatı ,yüksek sadakat sahne fiyatı ve kaşesi , yüksek sadakat’in yeni menajeri kim, yüksek sadakat’in yeni klibi ve şarkısı ,yüksek sadakat resmi web sitesi ve sayfası, yüksek sadakat resmi sayfası ve resmi sitesi, yüksek sadakat menajer numarası, yüksek sadakat’in menajeri kim, yüksek sadakat’in menajeri kimdir, yüksek sadakat instagram hesabı, yüksek sadakat resmi internet sitesi, yüksek sadakat’in resmi sitesi, yüksek sadakat resmi sayfası, yüksek sadakat yetkili menajeri kim, yüksek sadakat yetkili menajeri kimdir, yüksek sadakat’in menajerinin telefon numarası nedir ,yüksek sadakat instagram hesabı, yüksek sadakat organizatörü, yüksek sadakat irtibat no, yüksek sadakat yapım firması, yüksek sadakat yeni albümü, yüksek sadakat biyografisi, yüksek sadakat nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: