Yusuf-Güney-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Yusuf GÜNEY

1984 Trabzon’da dogan Yusuf Güney, 2008 yılında ilk bestesi “Aşk-ı Virane” Rafet El Roman’ın 2008 tarihli albümü “Bir Roman Gibi” de yayınlandı. Rafet El Roman ile bu şarkıda düet yapıp şöhret olmuştur.2009 senesinde ise kendisine ait ilk albümü “Heder Oldum Aşkına” yayınlandı. 2010 yılında ise 2. albümü “Aşka İnat” ı çıkardı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

yusuf güney menajeri kim, yusuf güney menajeri kimdir, yusuf güney iletişim adresi nedir, yusuf güney konser fiyatı nedir bütçesi ve kaşesi nedir, yusuf güney menajerlik şirketi ve firması, yusuf güney organizasyon firması ve şirketi, yusuf güney organizasyon fiyatı ,yusuf güney sahne fiyatı ve kaşesi , yusuf güney’in yeni menajeri kim, yusuf güney’in yeni klibi ve şarkısı ,yusuf güney resmi web sitesi ve sayfası, yusuf güney resmi sayfası ve resmi sitesi, yusuf güney menajer numarası, yusuf güney’in menajeri kim, yusuf güney’in menajeri kimdir, yusuf güney instagram hesabı, yusuf güney resmi internet sitesi, yusuf güney’in resmi sitesi, yusuf güney resmi sayfası, yusuf güney yetkili menajeri kim, yusuf güney yetkili menajeri kimdir, yusuf güney’in menajerinin telefon numarası nedir ,yusuf güney instagram hesabı, yusuf güney organizatörü, yusuf güney irtibat no, yusuf güney yapım firması, yusuf güney yeni albümü, yusuf güney biyografisi, yusuf güney nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: