Zara-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

ZARA

Zara, 1976 İstanbul doğumlu.İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Şan Eğitim Bölümü mezunudur.1991 yılında bir gazetenin açmış olduğu Müzik ve Halk Oyunları yarışmasında “Türk Halk Müziği Kız Solist” dalında Türkiye 1.nci oldu. 1996 yılında “TRT Türk Halk Müziği Akitli Ses Sanatçısı” olarak görev yaptı. 1998 senesinde ilk albümü “Avuntu” çıktı. Bu albümün peşine bir sürü albüm çıkaran zara halen konserlerle müzik hayatına devam etmektedir.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

zara menajeri kim, zara menajeri kimdir, zara iletişim adresi nedir, zara konser fiyatı nedir, zara konser bütçesi ve kaşesi nedir, zara menajerlik şirketi ve firması, zara organizasyon firması ve şirketi, zara organizasyon fiyatı nedir , zara sahne fiyatı ve kaşesi , zara’nın yeni menajeri kim, zara’nın yeni klibi ve şarkısı ,zara resmi web sitesi ve sayfası, zara resmi sayfası,zara resmi sitesi, zara menajer numarası, zara’nın menajeri kim, zara’nın menajeri kimdir, zara instagram hesabı, zara resmi internet sitesi ve adresi, zara’nın resmi sitesi, zara resmi sayfası, zara yetkili menajeri kim,zara yetkili menajeri kimdir, zara’nın menajerinin telefon numarası nedir, zara instagram hesabı, zara’nın organizatörü, zara irtibat numarası, zara yapım firması, zara yeni albümü, zara biyografisi, zara nereli
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: