Ziynet-Sali-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Ziynet SALİ

İngiltere doğmuştur.Sonra Kıbrıs’a yerleşmişlerdir.1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuar’ından mezun olur. 2000 yılında ilk albümü “BA-BA” yı çıkartır. 2004 yılında ikinci albümü “Amman Kuzum” ile büyük çıkış yakalar. 2006 senesinde ise “Mor Yıllar” adlı üçüncü albümü yayınlanır. 2008 yılında çıkardığı dördüncü albümü “Herkes Evine” ile albüm serisine devam eder. Aynı sene “Bizde Böyle” isimli ilk single çalışmasını piyasaya sunar. 2010’da yayınlanan “Rüya” isimi ikinci single’ı yılın en çok çalınan şarkısı olur.  2010 senesini “Bize Yeter” isimli üçüncü single çalışması ile kapatır. 2012 yılında çıkardığı “Sonsuz Ol” isimli albümü piyasadaki yerini alır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

ziynet sali menajeri kim,kimdir, ziynet sali iletişim adresi nedir, ziynet sali konser fiyatı nedir bütçesi ve kaşesi nedir, ziynet sali menajerlik şirketi ve firması, ziynet sali organizasyon firması ve şirketi, ziynet sali organizasyon fiyatı ,ziynet sali sahne fiyatı ve kaşesi , ziynet sali’nin yeni menajeri kim, ziynet sali’nin yeni klibi ve şarkısı ,ziynet sali resmi web sitesi ve sayfası, ziynet sali resmi sayfası ve resmi sitesi, ziynet sali menajer numarası, ziynet sali’nin menajeri,kim,kimdir, ziynet sali instagram hesabı, ziynet sali resmi internet sitesi, ziynet sali’nin resmi sitesi, ziynet sali resmi sayfası, ziynet sali yetkili menajeri,kim,kimdir, ziynet sali’nin menajerinin telefon numarası nedir, ziynet sali instagram hesabı, ziynet sali organizatörü, ziynet sali irtibat no, ziynet sali yapım firması, ziynet sali yeni albümü, ziynet sali biyografisi, ziynet sali nereli

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: