Zuhal-Olcay-menajeri-kimdir-organizasyon-firması-resmi-web-sitesi-sayfasi-konser-fiyati-iletisim-adresi

Zuhal OLCAY

İstanbul doğumlu olan Zuhal Olcay; İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı.  5 sene Ankara Devlet Konservatuarı’nda eğitim aldı. 1976’da Tiyatro Yüksek Bölümünden mezun oldu. 1989 yılında “Evita” müzikalinde “Eva Peron”’u canlandırdığında, şarkıcılığıyla dikkatleri üzerine çekti.Zuhal Olcay’ın müzikal yolculuğunu başlatan “Evita”müzikalinin ardından, “Dünden Sonra”, “Yarından Önce” filmi geldi. Onno Tunç, Mehmet Teoman, Vedat Sakman, Selim Atakan, Bülent Ortaçgil ve Gürol Ağırbaş gibi isimlerle çalışan Zuhal Olcay’ın “Küçük Bir Öykü Bu” 1990,”Oyuncu” 1993, “İki Çift Laf” 1996, “İhanet” 1998, “Başucu Şarkıları” 2001, “Başucu Şarkıları 2” 2005, “Aşk’ın Halleri” 2009 adlı 7 albümü vardır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Sanatçı Listemize Bakın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlar Ulaşım, Konaklama / Ses ,sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir)

Sanatçı Fiyatları ; Okullar , Halk Konserleri, Vakıf ve Dernekler için Tarihlerine Göre Değişir.

zuhal olcay menajeri kim,kimdir, zuhal olcay iletişim adresi nedir, zuhal olcay konser fiyatı nedir bütçesi ve kaşesi nedir, zuhal olcay menajerlik şirketi,firması, zuhal olcay organizasyon firması ,şirketi,zuhal olcay organizasyon fiyatı ,zuhal olcay sahne fiyatı ve kaşesi , zuhal olcay’ın yeni menajeri kim, zuhal olcay’ın yeni klibi ve şarkısı ,zuhal olcay resmi web sitesi ve sayfası,zuhal olcay resmi sayfası ve resmi sitesi, zuhal olcay menajer numarası,zuhal olcay’ın menajeri,kim,kimdir,zuhal olcay instagram hesabı, zuhal olcay resmi internet sitesi,zuhal olcay’ın resmi sitesi,zuhal olcay resmi sayfası,zuhal olcay yetkili menajeri,kim,kimdir,zuhal olcay’ın menajerinin telefon numarası nedir ,zuhal olcay instagram hesabı,zuhal olcay organizatörü, zuhal olcay irtibat no, zuhal olcay yapım firması,zuhal olcay yeni albümü,zuhal olcay biyografisi,zuhal olcay nereli,

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mobil      : +90 (532) 456 87 87
Telefon   : +90 (212) 272 01 01
FAX       : +90 (212) 272 68 68

E-mail : tuncer@tncyapim.com

RESMİ İNTERNET ADRESLERİMİZ

www.sanatcimenajerlik.com

www.tncyapim.com

www.sanatcimenajeri.net

error: